How To Have Sex On The Beach (Without Going To The Beach)

Ustalanie pozycji seksualnych
https: //www.youtube.com/watch? v = DomrGt7TTSA
 Jak uprawiać seks na plaży (bez chodzenia na plażę) gust jest owocowy z tylko wystarczająca cierpkość by zachować przed zbytnim słodkim . Alkohol smak nie jest bardzo zauważalny. Międzynarodowe Łucznictwo Stowarzyszenia Łuczników wymienia swoją oficjalną recepturę Sex on the Beach jako obejmującą brzoskwiniowe sznapsy, wódkę Smirnoff nr 21, sok pomarańczowy i sok żurawinowy, wstrząśnięte razem po czym odcedzili a Szkło Highball.
Dodaj plasterek cytryny i wiśni do każdej i podawaj upiększone z świeżymi gałązkami mięty. Napełnij dwie schłodzone szklanki highball kostkami lodu. Umieść wódkę, brzoskwiniowe sznapsy i sok z cytryny w shakerze koktajlowym i wstrząśnij ładnie nexus enduro super elastyczny silikonowy pierścień miłości kogut lub wlać prosto do dzbanka i zamieszać well . bondage gear pomiędzy dwie . Prawie ktokolwiek odmówi seksu na plaży.
Zauważ, że ten szczególny przepis zawiera łyżeczkę soku z cytryny, którą wypróbowałem oparty sugestii czytelnika w komentarzach . pink lingerie , że zabiera ten napój na całość nowy poziom . Tradycyjnie drinki Sex on the Beach podawane są w szklankach highball, ale zrobi to każdy duży kieliszek. Seks na morzem to zwykle nie jedna rzecz robisz spontanicznie.
extra safe condoms on the Beach jest często robiony jako strzelanka poprzez użycie pół wódki, pół brzoskwini sznapsa i trochę grenadyny. Przepis Hard Rock Cafe opiera się na drugim rodzaj, wzywając do wódki, Midori, Chambord, soku z cytryny, soku ananasowego i syropu cukrowego, wstrząśniętych i przecedzonych na lodzie w Collinsa.
Zachowaj pomarańczę jednak zabierz każdy sok żurawinowy i wódkę Smirnoff nr 21 dla jeszcze jednej ikony z tej dekady słodki – owocowe koktajle, Fuzzy Navel. Są to great spotkaj się drinki, które pokochają twoi goście , więc baw się] z pysznymi owocowymi smakami znaleźć ten, który pasuje okazja najlepszy . personal hygiene , został adaptowany w 1997 roku do Gulf Coast Sex on the Beach przez Roberto Canino i Wayne Collinsa w Navajo Joe w Londynie, wykorzystując banana i zielony likier melonowy, współczesny sok ananasowy plus rum. Przepis ten został następnie wymieniony w podobnym typie , jako oficjalny przepis Sex on the Beach w w 2008 r. wersja oficjalnego przewodnika barmana Mr Boston. Poza tym, że jest pysznym wiosennym koktajlem, stosunek płciowy na wybrzeżu jest również częste fantasy dla dobrze , prawie wszyscy .

Seks na plaży – to nie tylko koktajlhttps: //www.youtube.com/watch? V = dh9MiC5ORRg
To jest jeden z tych koktajli, które mają tak swobodny smak że większość wszyscy to uwielbia. Chociaż technicznie IBA wersja tego wyłącznie wspomina o soku pomarańczowym. Więc może to jest pomyślał o dodatkowym normalnym , a ja po prostu wydaje dużo czasu około barmana który woli sok grejpfrutowy.
Koktajl Sex on the Beach to tradycyjny przepis na drinka. To cechy wódka, brzoskwiniowe sznapsy, sok grejpfrutowy i sok żurawinowy.
Gdy sezon letni trwa trzymaj , temperatury gwałtownie wzrastają i wakacje romanse nagle wydają się bardzo inteligentny czynnik zrobić raczej niż skazana na wyprawę do świata rzeżączki, stosunek płciowy na plaży jest powrót w menu. To znaczy musi , że musi być niesamowity . Nazwali go koktajlem: prawda ? Pewnie. Aby uzyskać dodatkowy owocowy smak, przygotuj ten koktajl z wódką truskawkową i zamień połowę soku pomarańczowego sokiem ananasowym.
Ten przepis może być podawany jako albo koktajl lub strzelanka. Ten napój opcje wódkę, brzoskwiniowe sznapsy, sok żurawinowy i albo sok grejpfrutowy lub sok pomarańczowy. Z mojej wiedzy, extra barmani używają grejpfruta niż soku pomarańczowego. I to jest mój osobisty preferencja . I miała rację.
I to jest zdecydowanie wysoki – ryzyko , wysoki -reward stan rzeczy Tak, to romantyczne. Ale jest również bardzo piaszczysta, bardzo publiczna, a dlatego , bardzo prosta do złapania. Uzupełnij każdą szklankę równymi miarami żurawiny i soku pomarańczowego.
Sex on the Beach jest brany pod uwagę koktajl podstawowy . Zostało najprawdopodobniej stworzone w 1987 roku na Florydzie, chociaż podobno jest kilka różnych źródeł tales dla tego napoju. Proszę, nie ma słów na temat nazwa przepisu na koktajl Sex on the Beach.

Jak uprawiać seks na plaży


To nie jest koktajl wszyscy zaznajomieni z, ale to 7 Sexy Ways to Use Your Hair in Bed